טלפון: 0576506506 כתובת: נחלת בינימין 142 תל אביב

אודות לגעת בעץ

הכל התחיל בנגרייה קטנה בדרום תל אביב 

חברת "לגעת בעץ" התחילה כנגרייה קטנה בדרום תל אביב. כיום, לאחר  20 שנה, מדובר על חברה גדולה אשר מייצרת ומעצבת רהיטי יוקרה מגוונים, מערכות ישיבה, מזנונים מעץ, שולחנות אוכל, שולחנות קפה וחדרי שינה כאשר כל הרהיטים עשויים מעץ איכותי.

עובדי החברה המנוסים, יוצרים את הריהוט הייחודי מסוגים שונים של עץ – עץ אגוז אמריקאי, עץ אלון צרפתי ועוד, עובדים עם עורות, בדים וכו'. אדריכלים ומעצבים רבים, משתפים פעולה עם חברת "לגעת בעץ רהיטים. יחד עם בעלי המקצוע של החברה, הם מעצבים רהיטים לפי דרישת הלקוחות.

חובבי העץ מבינכם, יוכלו להגיע אל החברה וליהנות מבחירה בין מגוון רהיטים מרשימים, איכותיים ועמידים. תוכלו לבחור ריהוט לבית בסגנון המועדף עליכם, בדגם המתאים, בגודל הרהיטים, בצבעם ועוד. המבחר הנרחב יאפשר לכל אחד למצוא את הרהיטים אשר עונים על צרכיו.              

about

ייחודו של העץ

מטבח, חדר שינה, מזנון, מערכת ישיבה, פינות אוכל, חדרי סלון ועוד, אשר עשויים מעץ, יוצרים מראה מרשים, ביתי ומזמין. באמצעות רהיטים מעץ מלא, תוכלו לעצב את דירתכם או משרדכם בצורה מרשימה והתחושה תהיה חמימה גם אם המשרד או הדירה ממוקמים באזור תעשייתי. כאשר מדובר על בית פרטי, יעניק עץ מלא אווירה כפרית, טבעית ורגועה. את העץ המלא, ניתן לחדש ולהתאים לאופנה ולטעם האישי. בצורה זו, ניתן לחסוך כספים ולשמור על הריהוט המוכר והאהוב. במידה ותרצו לקשט את הבית ולהפוך פינה או חדר מסוים לייחודי, תוכלו לרכוש מחברת "לגעת בעץ", מגוון שולחנות ממתכת. את שולחנות המתכת תוכלו להתאים לחלל הבית, הדירה, המשרד, לטעמכם האישי ולצרכים שלכם. יצירת חלל מיוחד או ניצול נישה בחלל החדר, עשויים להוסיף למראהו היוקרתי והמרשים של הבית או המשרד. באמצעות הידע הנרחב של החברה בתחום עיצוב רהיטים, תוכלו לעשות זאת בקלות.

עובדים מנוסים שמקשיבים ללקוח

עובדי חברת "לגעת בעץ" הינם מקצועיים, סבלניים ובעלי ניסיון המאפשר להם לסייע ולהתאים את הריהוט לכל לקוח.  בואו אל "לגעת בעץ" עוד היום והתרשמו מהמבחר הנרחב!