טלפון: 0576506506 כתובת: נחלת בינימין 142 תל אביב

פינות אוכל

המקום בו כולם נפגשים

פינות אוכל הינן חלק חשוב ביותר בבית, מכיוון ששם יושבים בני הבית, אוכלים, משוחחים, מתעדכנים ונרגעים לזמן מה מסדר יומם. כיום, ניתן לעצב פינת אוכל במגוון סגנונות ובהתאם לצרכים האישיים – למשל, משפחה גדולה תבחר שולחן פינת אוכל גדול ומרווח יותר ממשפחה קטנה, בני זוג או אדם יחיד. כמו כן, ניתן לרכוש פינות אוכל מעוצבות, פינות אוכל יוקרתיות, פינות אוכל בעלות מראה כפרי, פינות אוכל מודרניות ,פינות אוכל בעלות מראה הייטקי ועוד. נוסף על כך, ישנם מגוון סוגים של כסאות לפינת אוכל, חשוב לבחור בכיסאות נוחים.

בחרו בריהוט בסיסי ומשובח

מומלץ שלא להעמיס על חדר האוכל –  לבחור רק רהיטים הכרחיים, לרכוש מספר זוגי של כיסאות גם אם המשפחה מונה מספר אי זוגי של נפשות ואם בני הבית רוצים לתלות תמונות, יש לבחור בתמונות בעלות צבעים בהירים ורכים, בצורה זו יוכלו בני הבית לאכול בשלווה. נוסף על כך, כדאי למקם את חדר האוכל מזרחית למטבח והרחק מדלת הכניסה, כך יהיה ניתן לגרום לסועדים להרגיש שהם רצויים, אם אין אפשרות למקם את החדר מזרחית למטבח, הציבו עציצים אשר ייצרו אווירה חיובית ונעימה.

רהיטים שעשויים מחומרים איכותיים בלבד

ניתן לרכוש את רהיטי פינות האוכל ממגוון חברות וחנויות אשר עוסקות בתחום הריהוט. אחת החברות המומלצות הינה "לגעת בעץ". החברה המקצועית ובעלת הניסיון, מתמחה בייצור ועיצוב פינות אוכל. כמו כן, חברת "לגעת בעץ" עובדת עם אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים, משתפת פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים ויוצרת את רהיטיה מהעצים המשובחים ביותר  – עץ אגוז אמריקאי, אלון צרפתי, אמבויה ועוד. פינת אוכל מעץ מלא, תצור מראה טבעי וחמים בבית, כל אורח או מכר אשר יגיע לביקור, יוכל להרגיש זאת באופן מיידי. החומרים האיכותיים מהם עשויים רהיטי החברה, יחזיקו מעמד במשך שנים רבות, יהיו בריאים יותר, מכיוון שעץ מלא אינו מכיל פורמאלדהיד, במידה ויוצרו פגמים, יהיה ניתן לשייף אותם ולחשוף את השכבה התחתונה של העץ, וכמובן, יקבל החלל מראה טבעי. תוכלו להגיע אל החברה ולקבל ייעוץ אישי ויחס חם ואדיב.