טלפון: 0576506506 כתובת: נחלת בינימין 142 תל אביב

שירות לאדריכלים ומעצבי פנים

אנשים רבים אשר מעוניינים לשפץ, לחדש ולעצב את ביתם, פונים אל אדריכלים מקצועיים ומעצבי פנים בעלי ניסיון. עיצוב דירות הינו תהליך אשר דורש תכנון וחשיבה רבה, שכן יש לקבוע את התקציב, להבין מהן ההוצאות – האם יש צורך בשבירת קירות, ביצוע עבודות חשמל, אינסטלציה וכו' ויש לקבל החלטות לגבי עיצוב הבית. אם אתם מעוניינים לעצב את הבית, נמליץ לכם לפנות אל מעצב פנים או מעצבת פנים מקצועיים. כדאי כמובן, לקבל המלצות על בעלי המקצוע ולצפות בעבודות שביצעו. אדריכלות ועיצוב פנים הינם עולם ומלואו, שכן ישנם שפע רהיטים, חומרים, בדים, פריטים, ואקססוריז. בכדי להרחיב את הידע בתחום ולהכיר את האפשרויות והסגנונות הקיימים, מומלץ לעיין במגזינים, לבקר בחנויות עיצוב, לבחון  ולהבין כיצד אתם מעוניינים לעצב את חלל ביתכם. עיצוב הבית צריך להתאים לגודל הבית, לטעמכם האישי ולצרכים שלכם.

 

about

הרמוניה מושלמת וזרימה בחלל הבית

מעצבת פנים טובה, תוכל לסייע לכם לכל אורך הדרך, יחד איתה תוכלו לבחור בצבעי הקירות, סוגי הבדים, החומרים, הרהיטים ועוד. המעצבת תסייע לכם לקבל החלטות שונות בתחום עיצוב בית, כמו למשל – האם לבחור בשולחן מעץ או בשולחן מזכוכית, האם לבחור בספות עור או בספות בד, האם לרכוש שולחן סלון מלבני או מעוגל, האם לעצב את הבית בסגנון מודרני או קלאסי, כיצד לשלב בין הרהיטים והאקססוריז ועוד.  אם החלטתם לשלב בין ריהוט חדש ובין ריהוט קיים, תסייע לכם מעצבת הפנים לשלב בין השניים ולצור מראה הרמוני.

השילוב המנצח – רהיטים איכותיים ומעצבים מקצועיים

אם אתם אוהבים רהיטים מעץ ומעוניינים להקנות לביתכם תחושה חמימה, ביתית ומזמינה, נמליץ לכם לפנות אל חברת "לגעת בעץ". החברה קיימת כ- 20 שנה וכיום היא מתמחה בייצור רהיטי יוקרה ייחודיים. חברת "לגעת בעץ" מקפידה לייצר את רהיטיה מהחומרים האיכותיים ביותר ומעצים משובחים כגון עץ מלא, עץ אגוז אמריקאי, אמבויה ועוד. בכדי לבצע עיצוב בתים בצורה הטובה ביותר, עובדת החברה עם מעצבי פנים ואדריכלים מקצועיים. שיתוף הפעולה מבטיח ללקוחות תוצאה נפלאה .